باربری تجریش تهران

باربری تجریش

شادبار یکی از بهترین و منصفانه ترین شرکت های باربری در تجریش تهران میباشد که خدمات بسته بندی وسایل منزل و محل کار و حمل و جابجایی وسایل را توسط با تجربه ترین افراد و تجهیزات پیشرفته ، با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه میدهد.

شادبار
شادبار

تجریش یکی از مناطق پر جمعیت و مهم شمال تهران است که اسباب کشی های متعددی در این منطقه انجام میشود و خانواده ها و شرکت های زیادی از قسمت های دیگر به این منطقه اسباب کشی میکنند یا خانواده ها و شرکت های زیادی از این محله به سایر نقاط کشور حمل و نقل انجام میدهند.
شرکت باربری شادبار جزو یکی از ناوگان و شرکت های معتبر و شناخته شده حمل و نقل و باربری در استان تهران  میباشد که خدمات جابجایی و باربری را ارائه میدهد.
ما علاوه بر انجام باربری و اسباب کشی ، خدمات باربری در سایر نقاط تهران را به صورت درون شهری و برون شهری و همچنین ارسال بار به شهرستان را انجام میدهیم.
باربری تجریش یکی از اصلی ترین خدمات باربری شادبار میباشد که همراه با خدمات بسته بندی تخصصی و جابجایی حرفه ای وسایل منزل و محل کار توسط افراد مجرب و وسایل نقلیه پوشیده شده 24 ساعته اجرا میشود.
تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا با سایر خدمات شرکت ما در باربری تجریش آشنا شوید...

 

آشنایی با شرکت باربری شادبار

شرکت باربری و اتوبار شادبار یکی از منصف ترین و با کیفیت ترین و بهترین و شرکت های حمل و نقل و باربری در سرتاسر تهران بزرگ و سایر منطق همجوار است که با داشتن مجوز رسمی از اتحادیه در زمینه باربری و اسباب کشی وسایل منزل و محل کار دارای بیش از 2 دهه تجربه و فعالیت در این زمینه میباشد که خداروشکر توانسته مشتریان زیادی را جلب کند و شاهد رضایت همه آنها باشد.
باربری شادبار تهران آماده ارائه تمامی خدمات تحت نظر دقت بالای پرسنل حرفه ای از اتحاد باربری های تهران مشغول فعالیت است که تمامی مناطق و نواحی شمال ، جنوب ، شرق و شمال تهران و همچنین اطراف تهران را تحت پوشش قرار داده است.
ما با در اختیار داشتن دلسوز ترین و با تجربه ترین افراد در زمینه های مختلف اسباب کشی  و همچنین با داشتن مجهز ترین ماشین های حمل و نقل و همچنین تجهیزات پیشرفته برای بسته بندی و جابجایی وسایل بزرگ و کوچک خود را موظف میدانیم که بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به تمامی همشهریان خود با قیمت هایی مناسب و منصفانه ارائه دهیم زیرا رضایتمندی تمامی مشتریان بسیار برای ما حائز اهمیت است.
رفاه و آسایش تمامی همشهریان و همچنین کیفیت کار و رضایت شما  برای ما اصلی مهم است به همین علت هر جایی از تهران هستید و هر زمانی که به خدمات باربری نیاز داشتید میتوانید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان و مشاوران ما به صورت 24 ساعته به سوالات شما پاسخ دهند و شما را راهنمایی کنند.
اگر به خدمات باربری و حمل بار در تجریش تهران نیازمندید بدون شک و تردید همین الان با شادبار تماس بگیرید و وقت رزرو کنید تا بهترین اسباب کشی زندگیتان را با ما تجربه کنید...

 

حمل اسباب و اثاثیه منزل در تجریش

اتوبار تجریش

جابجایی و اسباب کشی امری است که همه افراد آن را حداقل یکبار تجربه کرده اند و حتی هستند کسانی که هر سال اسباب کشی را تجربه میکنند و سختی زیادی هم تحمل میکنند زیرا امری آسان نیست مگر توسط افراد نیرومند و متخصص انجام شود.
شاید قبل از اینکه اقدامی برای حمل اسباب و اثایه کرده باشید ، سر هم به اینترنت زدید یا شاید از اطرافیان آشنایان مشورت گرفته اید که کدام شرکت باربری را برای اسباب کشی انتخاب کنید اما خب تعداد زیادی شرکت باربری در تهران وجود دارد که بد و خوب از هر نظر در آنها زیاد است.
باربری در تجریش تهران یکی از خدمات مهم باربری شمال تهران است که توسط شرکت باربری شادبار به بهترین شکل ارائه میشود زیرا همانطور که گفته شد کارکنان ما با تجربه و دلسوز هستند و تمامی خدمات بسته بندی وسایل منزل ، حمل اسباب و اثاثیه منزل و همچنین چیدمان تمامی وسایل را طبق سلیقه شما به بهترین شکل ممکن انجام میدهند و همین دلایل باعث شده که نام شادبار بر سر زبان بیشتر همشهریان ما در تهران بیافتد.
شرکت باربری ما یعنی شادبار یکی از خوشنام ترین باربری های تهران است که همراه با تیم های حرفه ای در زمینه های مختلف اسباب کشی تجربه های زیادی کسب کرده و آماده خدمت رسانی برای حمل اسباب و اثاثیه به مردم عزیز منطقه تجریش میباشد.

 

حمل و جابجایی وسایل و لوازم اداری محل کار در تجریش

خیلی از افراد در ایران و مخصوصا قسمت های مختلف و مهم تهران بزرگ مثل تجریش هستند که دارای دفاتر خصوصی ، شعبه های مختلف و یا حتی مغازه هایی هستند که ممکن است بعضی اوقات بنابر دلایلی  مجبور به حمل و جابجایی وسایل محل کار خود کنند.
حمل و جابجایی وسایل و لوازم منزل در تجریش یکی از خدماتی است که امروزه به خاطر درخواست زیاد مشتریان توسط شرکت شادبار نیز به بهترین شکل انجام میشود.
جابجایی وسایل اداری محل کار شاید به خاطر اینکه وسایل زیاد و سنگینی وجود ندارد آسان به نظر برسد اما وقتی بحث زمانبندی و یا کمبود وقت ایجاد میشود ، این کار پر از استرس میشود زیرا اگر حمل وسایل اداری و محل کار دیر انجام شود و وقت گیر هم باشد ، خیلی از کار ها عقب میافتند و ...
معمولا در تمامی دفاتر و شرکت ها وسایلی همچون میز و صندلی ، مبلمان ، اسناد و مدارک و یک سری چیز های دیگر وجود دارند که اگر به همین شکل جابجا شوند ممکن است دیگر مثل قبل نباشند و به همین علت ما خدمات بسته بندی وسایل اداری را هم جزو خدماتمان قرار دادیم تا دیگر از این بابت هم نگرانی نداشته باشید.
وقتی شما برای حمل و جابجایی وسایل اداری با ما هماهنگ کنید و وقت رزرو کنید ، ما در وقت تعیین شده تیم متخصص بسته بندی را به محل کار شما اعزام میکنیم و بعد از آن هم خدمات جابجایی وسایل محل کار برای شما انجام میشود و همه نگرانی و استرس ها از دوش شما برداشته میشود.

 

حمل و جابجایی وسایل سنگین در تجریش

باربری تجریش

همه افراد و خانواده در وسایل منزل یا وسایل اداری خود یخچال ساید بای ساید یا یخچال معمولی دارند و برخی افراد هم در وسایل خود پیانو یا گاوصندوق دارند که جزو وسایل سنگین در اسباب کشی محسوب میشود و معمولا این وسایل خیلی هم برای افراد مهم هستند.
حمل و جابجایی وسایل سنگین در تجریش یا هر منطقه دیگری یکی از اصلی ترین و مهم ترین خدمات در اسباب کشی میباشد که باید با رعایت یک سری نکات انجام شود تا هم برای کسی اتفاقی نیافتد و هم وسایل سنگین به راحتی و بدون آسیبی جابجا شوند.
شرکت باربری شادبار علاوه بر داشتن قوی ترین و متخصص ترین افراد برای بسته بندی وسایل سنگین و جابجایی وسایل سنگین ، دارای تجهیزات پیشرفته برای بسته بندی و جابجایی وسایل سنگین مثل چرخ جابجایی وسایل سنگین میباشد که نه کسی مشکلی پیدا میکند و نه وسایل و لوازم سنگین منزل و محل کار شما آسیبی میبینند.
بسته بندی و حمل و جابجایی وسایل سنگین یک تخصص است که به مهارت خاصی نیاز دارد پس این کار را بدون هیچ نگرانی به ما بسپارید و خیالتان راحت باشد.

حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید

یخچال ساید بای ساید یا یخچال معمولی یکی از اصلی ترین و مهم ترین وسایل هر خانه ای است که جزو وسایل سنگین منزل حساب میشود و باید در هنگام جابجایی و اسباب کشی به بسته بندی و جابجایی این وسایل توجه زیادی کرد.
یخچال ساید بای ساید دارای ابعاد بزرگی است و همچنین بسیار سنگین است و علاوه بر این ها قیمت بالایی نیز دارد و همین دلایل باعث شده تا حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید در تجریش و هر جای دیگری بسیار حساس و مهم باشد.
جابجایی یخچال ساید بای ساید امریست که به مهارت و تخصص نیاز دارد و کار هر کسی نیست و امریست که اصلا به قدرت نیاز ندارد پس اگر به خدمات حمل یخچال ساید بای ساید نیاز دارید حتما با ما تماس بگیرید تا افراد با تجربه و مهارتی را برای شما ارسال کنیم تا با روش های اصولی و درست ، یخچال ساید شما را توسط چرخ های حمل بار بدون هیچ مشکلی جابجا کنند.

حمل و جابجایی پیانو

پیانو یکی از ساز های تخصصی و گرانبهاست که قیمت آن ممکن است به چند صد میلیون برسد و در بعضی از منازل نسبت به سلیقه و علاقه و تخصص یافت میشود.
این ساز هم سنگین است و هم بسیار شرایط حساسی نسبت به سایر وسایل سنگین دارد پس اگر قصد حمل و جابجایی پیانو در تجریش را دارید با شادبار تماس بگیرید زیرا ما پیانو شما را به صورت اصولی بسته بندی میکنیم و بعد از آن توسط افراد کاربلد و چرخ های حمل بار به صورت با دقت و صحیح جابجا میشود به گونه ای که کوچکترین آسیبی برای پیانو شما رخ ندهد.
همچنین لازم به ذکر است که ما علاوه بر ایجاد بارنامه برای تمامی وسایل شما ، برای وسایل سنگین شما نیز ضمانت نامه ایجاد میکنیم تا دیگر هیچ نگرانی ای نداشته باشید.
اگر قصد بسته بندی ، حمل و جابجایی پیانو را دارید بدون هیچ شک و تردیدی با ما تماس بگیرید و بقیه کار ها را به تیم حرفه و متخصص ما بسپارید و بدون هیچ نگرانی فقط منتظر نتیجه جابجایی باشید.

حمل و جابجایی گاوصندوق

گاوصندوق یکی دیگر از وسایل سنگین موجود در برخی منازل و تقریبا تمام شرکت های بزرگ است که حمل و جابجایی گاوصندوق در تجریش و شرکت های موجود در سایر نقاط بسیار حساس و مهم است زیرا هم بسیار سنگین است و هم اشیا مهم و ضروری مانند پول و طلا و ... در آنها قرار دارد به همین دلیل ما خدمات حمل و جابجایی گاوصندوق را به گونه ای برای شما ارائه میدهیم که شما یا فردی مورد تایید شما نظاره گر انجام این خدمات باشد تا دیگر هیچ نگرانی بابت وسایل گرانبها خود نداشته باشید.
گاوصندوق ها دارای ابعاد و اندازه متفاوتی هستند اما همه آنها سنگین هستند و برای جابجایی به مهارت و تجربه نیاز است پس هرگز گول ظاهر و یا کوچکی گاونصدوق را نخورید و هیچ اقدامی برای جابجایی گاوصندوق نکنید و به جای این کار میتوانید در هر ساعت از طول شبانه روز برای جابجایی گاوصندوق با ما تماس بگیرید.
به دلیل درخواست فراوان شما مشتریان عزیز برای حمل بار های سنگین مخصوصا گاوصندوق تصمیم به ایجاد سرویس دهی حمل گاو صندوق کرده ایم که این خدمات باربری تهران توسط افرادی خبره و کارآزموده و همراه با تجهیزات و چرخ های حمل بار انجام می شود.

 

خدمات اتوبار تجریش تهران

باربری در تجریش

شرکت باربری شادبار در تجریش و سایر نقاط تهران و حومه یکی از نام آشنا ترین شرکت های باربری میباشد که همانطور که گفته شد بیش از 2 دهه است که در زمینه اسباب کشی و باربری فعالیت دارد و انواع خدمات بسته بندی ، جابجایی و چیدمان و ... را در این زمینه به بهترین شکل برای مشتریان عزیز ارائه میدهد که در ادامه با آنها آشنا میشوید.

  • ارائه مشاوره رایگان

در صورتی که در هز ساعت از شبانه روز با شماره های باربری شادبار تماس بگیرید ريال کارشناسان و مشاوران ما با خوش اخلاقی کامل شما را راهنمایی خواهند کرد.

  • کادری مجرب و با اخلاق

شرکت باربری شادبار تهران دارای کادری مجرب و خوش اخلاق در زمینه های مختلف مثل مشاوره ، بسته بندی و جابجایی و ... میباشد که همه آنها به نوبه خود متخصص و حرفه ای هستند.

  • ارسال کارشناس حضوری

اگر شما برای خدمات باربری مثل بسته بندی ، جابجایی و غیره تماس بگیرید ، ابتدا ما کارشناسی برای بازدید از وسایل شما و تخمین قیمت به منزل شما اعزام میکنیم

  • استفاده از انواع خودرو مناسب اسباب کشی ( خاور ، کامیون ، نیسان ، وانت )

شرکت باربری ما دارای انواع ماشین ها و وسایل نقلیه اعم از خاور ، تریلی و همچنین نیسان و وانت میباشد که تمامی این ماشین ها موکت کاری شده و سر پوشیده و مجهز هستند و آماده جابجایی وسایل.

  • بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل توسط یک تیم متخصص

همچنین ما دارای کادر و تیمی مجرب و متخصص در زمینه بسته بندی تخصصی وسایل منزل و محل کار شما هستیم که این خدمات توسط افرادی کاربلد و همراه با تجهیزات و لوازم مخصوص بسته بندی انجام میشود.

  • باربری تجریش به شهرستان ها

بنابر درخواست مکرر مشتریان و همشهریان عزیز تصمیم گرفتیم خدمات ارسال بار به تمامی نقاط ایران را نیز در لیست خدمات خود قرار دهیم تا نگران مسافت های طولانی هم نباشید.

  • ارائه بارنامه و بیمه رایگان

ما برای جلب اعتماد و اطمینان شما برای تمامی وسایل و لوازم بزرگ و کوچک شما به صورت رایگان بارنامه و بیمه نامه ارائه میدهیم تا نگران وسایل خود نباشید و بهترین اسباب کشی زندگیتان را با ما تجربه کنید.

  • ارسال کارگر خالی

یکی دیگر از خدمات ما ارسال کارگر خالی است یعنی در صورتی که خودتان یا اطرافیانتان وسیله نقلیه داشتید ، ما هر تعداد کارگری که نیاز داشته باشید را به محل شما اعزام میکنیم.

  • ارسال خودرو های با کیفیت عالی و موکت بندی شده به همراه تعدادی زیاد پتو

همانطور که گفته شد ما در شادبار انواع وسایل نقلیه را دارا میباشیم که تمامی این وسایل با کیفیت و صحیح و سالم هستند و همچنین تمامی قسمت های ماشین ها موکت کاری شده است تا وسایل شما هیچ آسیبی نبینند.

  • استفاده از راننده های با تجربه که به تمام مناطق آشنایی کامل دارند.

لازم است بدانید که ما علاوه بر داشتن تمامی وسایل نقلیه مجهز ، رانندگانی با تجربه و راه شناس داریم که بهترین راه ها را همراه با میانبر میشناسند و همچنین به گونه ای رانندگی میکنند که برای وسایل و لوازم شما هیچ مشکلی ایجاد نمیشود.

 

خدمات بسته بندی وسایل منزل و محل کار در محله تجریش

بسته بندی وسایل در تجریش

یکی از دغدغه اصلی و مهم مشتریان ما در باربری تجریش نحوه بسته بندی وسایل منزل و محل کار است.
بسته بندی وسایل منزل از اولین مراحل و اقدامات برای اسباب کشی و جابجایی است که اگر طبق برنامه و اصول انجام نشود ممکن است در برنامه ریزی شما تداخل ایجاد کند و وقت شما گرفته شود.
همچنین بسته بندی وسایل منزل امری است که هم با روش های درست و اصولی باید انجام شود و هم توسط لوازم و ابزار های مخصوص بسته بندی وسایل انجام شود و اگر اینطور نباشد با مشکل مواجه خواهید شد مثلا ممکن است وسایل شکستنی بشکنند ، وسایل حساس خراب شوند و یا حتی برخی وسایل گم شوند.
امروزه با توجه به شرایط زندگی و مشغله های کاری که برای تمام خانواده ها وجود دارد باعث شده تا بیشتر افراد نگران امر اسباب کشی در نقاط تهران و کرج باشند و به همین علت ما در شادبار خدمات تخصصی بسته بندی وسایل منزل و محل کار را توسط افرادی کاربلد و متخصص همراه با لوازم و ابزار های بسته بندی ارائه میدهیم به گونه ای که وسایلتان صحیح و سالم به مقصد برسند و نگرانی ای از این نظر نداشته باشید.
همچنین بسته بنید وسایل با شرکت باربری مزایایی دارد از جمله صرفه جویی در زمان و هزینه ، قرار دادن وسایل هر اتاق در بسته های جداگانه و همچنین استفاده از با کیفیت ترین وسایل بسته بندی برای جلب رضایت شما عزیزان.

 

شرکت باربری شادبار آماده ارائه خدمات حمل تخصصی جهیزیه عروس در تجریش

مسئله بسته بندی ، حمل و جابجایی جهیزیه عروس یکی از مسائل پر اهمیتی است که هم خانواده عروز و هم داماد و هم تازه عروس و داماد ها به علت گرانی وسایل بسیار نگران هستند.
حمل و جابجایی جهیزیه عروس یکی از کار های سخت و پیچیده است که حساسیت های خاص خود را دارد و باید با دقت و مهارت کافی انجام شود پس ما به شما پیشنهاد میکنیم اگر مهارت این کار را ندارید اصلا هیچ اقدامی نکنید که باعث پشیمانی شما شود.
جهیزیه عروس و داماد وسایل سنگین و مهم زیادی هستند که حمل و جابجایی آنها نیز کار آسانی نیست و همچنین اگر این وسایل بسته بندی نباشند ، به بسته بندی تخصصی نیاز دارند تا در هنگام جابجایی صدمه نبینند.
همین دلایل حساس باعث شد تا ما بسته بندی و حمل جهیزیه عروس در تجریش را در لیست خدمات اصلی و تخصصی خود انجام دهیم که توسط افراد با تجربه و با وسایل نقلیه مجهز جابجا میشوند.

 

ارسال بار از تجریش به تمام نقاط کشور

برخی از افراد هستند که برای کم کردن هزینه اسباب کشی به شهرستان ، برخی وسایل خود را با وسیله نقلیه خود در چند مرحله به شهرستان میبرند.
اما امروزه با توجه به مشغله های کاری زیاد و ترافیک و هینه های بالا خودرو کسی این کار را نمیکند و همچنین نمیتوان این وسایل بزرگ و کوچک را با پست به مقصد ارسال کرد زیرا هزینه این نوع خدمات اداره پست بسیار بالا رفته است و همچنین با این کار ، ارسال بار شما از تهران به شهرستان تحت نظر شما نخواهد بود و ممکن است باعث نگرانی شما شود.
همانطور که میدانید ارسال بار به شهرستان یکی از کار های سخت و مهم است که حتما باید توسط افراد کاربلد و وسایل نقلیه مجهز انجام شود تا مشکلی برای وسایل و لوازم منزل ایجاد نشود.
به همین منظور باربری شادبار خدمات ارسال بار از تجریش به شهرستان را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است که شما بتوانید تمامی وسایل بزرگ و کوچکتان را بدون هیچ مشکل و نگرانی از تجریش به سایر نقاط ایران ارسال کنید که این خدمات توسط افرادی با تجربه و ماشین های مجهز و رانندگانی راه بلد انجام شود.
در خدمات حمل بار از تجریش به شهرستان تمامی کار ها زیر نظر شما انجام میشود و وسایل شما بیمه میشوند تا آسوده خاطر باشید.
هدف ما آسودگی خاطر شما از حمل صحیح و ایمن بار و اثاثیه منزل به شهرستان و تحویل به موقع بار در مقصد است تا به این ترتیب هم بار شما سالم تحویل داده شود و هم از اتلاف شما وقت جلوگیری گردد.

 

دلایل انتخاب شرکت باربری شادبار در تجریش

بهترین باربری تجریش

⭐ ارائه مشاوره رایگان

تمامی کارشناسان باربری تهرانپارس با خوش اخلاقی و به صورت رایگان آماده ارائه مشاوره هستند.

⭐ کیفیت بالا در بسته بندی تخصصی

بسته بندی تخصصی وسایل منزل و محل کار با تجهیزات پیشرفته توسط کادری مجرب.

⭐ کادری از کارکنان حرفه و با تجربه و خوش اخلاق

تمامی کارکنان شادبار در زمینه های مختلف خوش اخلاق و دلسوز و حرفه ای هستند.

⭐ وسایل نقلیه مناسب و مجهز و رانندگانی کاربلد

اسباب کشی در تمام نقاط تهران و حومه با ماشین های مجهز و مناسب و رانندگانی راه شناس.

⭐ ارائه خدمات در تمامی روز های سال

شادبار آماده خدمت رسانی برای همشهریان عزیز در تهرانپارس در تمامی ایام سال.

⭐ عضورت در اتحادیه

شادبار عضو ثابت و قدیمیه اتحدیه باربری های تهران.

⭐ انتقاد پذیر بودن

اگر مشکلی از شرکت ما یا کارکنان ما مشاهده کردید ذکر کنید زیرا ما انتقاد پذیر هستیم و عیب ها را اصلاح میکنیم.

⭐ قیمت های مناسب و منصفانه

ارائه خدمات بسته بندی ، جابجایی و چیدمان در تهرانپارس و مناطق دیگر با قیمت هایی مناسب و منصفانه.

⭐ سرعت و کیفیت بالا در ارائه خدمات

سرعت و دقت ، کیفیت و امنیت از نکات مهم در شادبار میباشد.

⭐ بیمه نامه برای تمامی بار ها

ارائه بیمه نامه برای تمامی وسایل بزرگ و کوچک منزل یا اداره شما برای راحتی خیال شما.

 

اسباب کشی آسان و مطمئن در محله تجریش با تضمین کیفیت بالا و قیمت ارزان

خدمات باربری تجریش

باربری شادبار خدمات خود را در باربری تجریش و سایر نقاط تهران ارائه میدهد و در کارنامه خود در این مدت فعالیت سابقه درخشان چندین و چند ساله ای دارد.

ما در باربری شادبار در این چند ساله سعی کردیم تمامی خدمات بسته بندی و حمل و نقل وسایل مشتریان خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه دهیم تا یک اسباب کشی آسان و بدون درد سر را در زندگی خود تجربه کنند.

تمام خدمات ما سریع و مطمئن و کاملا تصمینی هستند اما اگر خدایی نکرده برای وسایل شما خساراتی ایجاد شود ، تمام خسارات و هزینه های اسباب کشی شما پرداخت خواهد شد.

از انجایی که باربری ما هدفش جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات باکیفیت می باشد درهمین راستا تعرفه باربری برای زوج های جوان تازه ازدواج کرده و خانوار با وضعیت مالی پایین با تخفیف ویژه ارائه می شود امیدواریم با اینکار کمکی به این قشر از افراد جامعه مان کرده باشیم.

همچنین ما ضمانت 100 درصدی تمام وسایل شما را میدهیم زیرا به تمام کادر بسته بندی و جابجایی شرکت باربری شادبار اعتماد و اطمینان داریم و به دنبال جذب رضایت شما مشتریان عزیز هستیم پس اگر میخواهید یک اسباب کشی آسان و مطمئن را تجربه کنید با ما تماس بگیرید.

 

جدول قیمت و هزینه های بسته بندی در تجریش

 

جدول قیمت بسته بندی بار
بسته بندی با کارتن همراه با 4 عدد تسمه 20 هزار تومان
بسته بندی کامل فقط با سلفون 25 هزار تومان
بسته بندی با نایلون حبابدار و سلفون کشی 30 هزار تومان
بسته بندی کالکسه کودک با سلفون 30 هزار تومان
بسته بندی ویلچر فقط با سلفون 35 هزار تومان
بسته بندی کوله پشتی با سبفون 10 هزار تومان

 

قیمت بسته بندی باربری
قیمت هر عدد تسمه کشی 5 هزار تومان
قیمت یونولیت 30 هزار تومان
قیمت هر متر نایلون حبابدار 10 هزار تومان

 

جدول قیمت و هزینه های حمل و جابجایی وسایل در تجریش تهران

 

قیمت ماشین های مختلف برای باربری
قیمت خاور برای یک ساعت   50 هزارتومان (یک سوم هزینه اولیه)
نیسان برای یک ساعت   30 هزارتومان (یک دوم هزینه اولیه)
وانت یک ساعت  20 هزارتومان (یک دوم هزینه اولیه)
دستمزد کارگر برای یک ساعت  یک سوم هزینه اولیه
دستمزد اضافی کارگر برای طبقه اول به بالا
فاصله از محل تخلیه برای هر 10 متر بیشتر 20 هزارتومان

 

جدول قیمت حمل و جابجایی وسایل سنگین در منطقه تجریش

 

لیست قیمت وسایل سنگین
جابجایی ساید بای ساید برای هر طبقه 10 هزارتومان
جابجایی گاو صندوق برای هر طبقه 40 هزارتومان (به ازای هر صد کیلوگرم)
جابجایی شیشه نهارخوری (بیش از 6 نفر) برای هر طبقه  10 هزارتومان

 

قیمت و هزینه های ارسال بار از تجریش تهران به شهرستان

 

لیست قیمت باربری شهرستان
مقصد نیسان کامیونت روباز  کامیونت مسقف
مشهد 980 1900 2300
اصفهان 760 900 1300
تبریز 780 1600 2050
شیراز 690 2300 2450
قم 450 800 940
اهواز 1200 2200 2450
کرمان 900 2150 2400
اراک 600 1020 1160
اردبیل 950 1250 2100
بجنورد 480 900 1450
گرگان 330 800 1080
یاسوج 480 1000 1450
ارومیه 470 900 1040
خرم اباد 380 700 990
بوشهر 700 1100 1450
سمنان 320 600 780
رشت 350 680 780
زنجان 320 530 700
شهر کرد 380 830 920
ساری 330 580 750
سنندج 380 650 870
قزوین 300 450 590
همدان 420 530 590
ایلام 540 1000 1440
بندر عباس 700 1300 1450
زاهدان 900 1300 1350
یزد 380 800 1450
بیرجند 740 1000 1550

 

سوالات متداول باربری تجریش

1 . آیا شما در شادبار بارها را بیمه میکنید؟

بله ، تمامی بارهایی که توسط شادبار حمل می شوند بیمه هستند.

2 . آیا شما خدمات حمل بار به شهرستان هم انجام میدهید؟

بله، حمل بار و اثاثیه به شهرستان همراه با بارنامه دولتی و بیمه معتبر انجام می شود.

3 . آیا می توان برای چند روز بعد رزرو کرد؟

بله . می توان چند روز قبل از جابجایی رزرو را انجام داد اما حتما 2 روز قبل از روز اسباب کشی جهت هماهنگی با ما تماس بگیرید.

4 . شما در چه ساعاتی خدمات حمل بار را انجام می دهید؟

کارشناسان ما به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستند.

5 . شما در چه مناطقی از تهران خدمات ارائه می دهید؟

شادبار مفتخر است که در تمامی تهران بزرگ آماده خدمت دهی به همشهریان گرامی است.

6 . امکان رزرو سرویس و یا انتخاب نوع سرویس توسط خود ما وجود دارد؟

بله . از 45 روز قبل از جابجایی ، امکان رزرو وجود دارد ولی روز قبل از جابجایی حتما جهت حتمی شدن قرار باید تماس گرفته شود.

7 . برای بسته بندی وسایل باید چه کنم؟

به شما پیشنهاد میکنیم ، توصیه های شادبار در مورد بسته بندی وسایل را بخوانید و با 1500 جهت استفاده از نظرات مشاوران خبره و خدمات شادبار تماس بگیرید.

8 . من نگران وسایل شکستنی و گرانقیمت در حین اثاث کشی هستم ، شادبار چه تدبیری اندیشیده؟

شادبار با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص و بهره گیری از اصول درست چیدمان و تضمین هرگونه شکستگی حین جابجایی ، کوشیده است تا نگرانی شما را به آرامش مبدل سازد.

9 . شادبار درمورد ساعت فرستادن سرویس هایش خوش قول است؟

بله ، ما بصورت 24 ساعته در تلاشیم تا بهترین خاطره از یک جابجایی در ذهن شما بماند.

10 . آیا عوامل این باربری خدماتی چون بسته بندی در منزل ، بارگیری و تخلیه بار را به درستی ارائه میدهند؟

تمامی کارکنان شادبار دارای تجربه هستند و آموزش های لازم را دیده اند و با استفاده از بروز ترین متد و روش های باربری اسباب کشی شما را انجام می دهند.

 

smiley باربری مناطق شمال تهران : باربری الهیه ، باربری زعفرانیه ، باربری نیاوران ، باربری سعادت آباد

sad باربری مناطق جنوب تهران : باربری فلاح ، باربری آذری ، باربری نازی آباد ، باربری اسلامشهر

wink باربری مناطق مرکز تهران : باربری آرژانتین ، باربری جمهوری ، باربری آپادانا ، باربری سهروردی

laugh باربری مناطق شرق تهران : باربری حمیکیه ، باربری نارمک ، باربری تهرانپارس ، باربری پیروزی

cheeky باربری مناطق غرب تهران : باربری پونک ، باربری صادقیه ، باربری آزادی ، باربری شهرک اکباتان ، باربری شهر زیبا ، باربری گیشا ، باربری چیتگر ، باربری تهرانسر ، باربری ستارخان

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟

تماس بگیرید